| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W126473067
Marca: NetApp
Riferimento: 508040-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 504062-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 581311-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5SS0V14993
Marca: Lenovo
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle