| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 450 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 42D0638, FRU42D0638
Brand: Lenovo
Brand: Seagate
Reference: 418399-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 44W2202, 42D0674, 5221, 997891
Brand: IBM
Reference: 606932
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 873371-00199107475
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle