Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 622598-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 606020-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: WD60PURZ
Marca: Western Digital
Riferimento: 737390-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 861754-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 574879-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle