| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 507127-TV1
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507125-B21, 507283-001, 616670-001, 411243-B21, 990356
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 375872-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107119
Brand: Seagate
Reference: AP872A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 625031-B21625140-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 753874-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 655710-B21-RFB, 99102180
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle