Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: Q6M03A, 677544
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 480528-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 418371-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AG718B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P09163-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 571230-B21, 571516-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 619286-002-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle