| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 3 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 870753-B21, 653960-001, 781277
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 695510-B21, 606924
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 404701-001
Brand: HP
Reference: 581286-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 641552-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 447186-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507610-B21, 517183
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 655708-B21, 656107-001, 520132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle