| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Riferimento: SA600005I833
Marca: CoreParts
Riferimento: 574879-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: NetApp
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99106714
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 652564-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99108569
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 461137-B21-RFB, 99000456
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle