| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 6 Month(s) |
Reference: 861678-B21, 1068311
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 504015-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 627195-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Seagate
Reference: 864022
Brand: Fujitsu
Reference: 611816-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle