| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Internal | Yes |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 512744-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 507616-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 575055-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 689287-004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286716-B22, 404708-001, 271837-010, 404670-002,360205-013,3RA384
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle