| Component for | PC |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 512545-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 870757-B21, 677468
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 574879-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 604086-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU90Y895499107827
Marca: IBM
Riferimento: AP859A601776-001573436
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
check_circle
check_circle