| Component for | PC |
| HDD capacity | 900 GB |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Storage drive adapter included | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99113229
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 508010-001, 999055
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 599476-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST3500418AS
Brand: Seagate
Reference: 99000195, 99000195
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle