| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Refurbished | Yes |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 431958-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: HUA721075KLA330
Marca: Seagate
Riferimento: 787646-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 718291-001, 873012-B21, 693719-001, Q6M04A, 677545
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle