| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Refurbished | Yes |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: ST3300655SS
Brand: Seagate
Reference: 431954-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 581311-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle