| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 146 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Hot-swap | Yes |
| Interface | SAS |
| Chassis type | SFF |
| Internal | Yes |
| Mounting | Horizontal |
| Product colour | Multicolour |
| USB powered | Yes |
| USB required | No |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 657750-B21,658103-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 404713-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Riferimento: W129154185
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 872489-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle