| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 619286-003-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 286714-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P04695-B21,737573-001, 789112
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 725548
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: V3-VS07-040TU 005050148
Marca: EMC
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 480942-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle