| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 581286-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 641552-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99105821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126473067
Brand: NetApp
check_circle
check_circle