| HDD capacity | 20 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 4200 Giri/min |
| Interface | IDE/ATA |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Western Digital
Riferimento: W128201556
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: VX-VS07-030
Marca: EMC
Riferimento: W126473067
Marca: NetApp
Riferimento: 537809-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 765863-001, 765257-B21, 861756-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle