| HDD capacity | 20 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 4200 RPM |
| Interface | IDE/ATA |
| Type | HDD |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 507750-B21R
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 785067-B21 876936-003 768788-001 781514-003
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 461137-B21-RFB, 99000456
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 818365-B21,653948-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle