| Cable length | 3 m |
| Cable type | H05VV-F3G |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | Danish Power Type K |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | C13 coupler |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Core size | 1 mm² |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of cable cores | 3 |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input current | 10 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum current | 10 A |
| Brand Name | MicroConnect |
| Warranty | 25 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: AK-440107-018-S
Marca: MicroConnect
Riferimento: 18301
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
Riferimento: 41R3184, AK-440106-018-S
Marca: MicroConnect
Riferimento: DEL-109LV
Marca: MicroConnect
Riferimento: 6003-0940, AK-440109-018-S, PXT101EUR, KALTKABEL
Marca: Microconnect
check_circle
check_circle