| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkPad Edge E530 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Connector(s) | 2-pin |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0DELL-6TM1C
Marca: Dell Wyse
Riferimento: FRU5A10W86293
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle