| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| AC port type | C5 |
| Adjustable output voltage | No |
| Built-in display | No |
| Certification | CE |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output current | 4.73 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| RoHS compliance | Yes |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Voltage | 110-230 V |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 5.5*2.5 |
| AC adapter output current | 4.73 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 5.5*2.5 mm |
| Power | 90 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 90-N00PW6400T, 90-N8BPW3000T, ADP-120ZB BB, PA-1121-28, PA5181U-
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00447700
Marca: Asus
Riferimento: 45N0318
Marca: Lenovo
Riferimento: DESKTOP USB-C , TYPEC, TYPE-C, 2YK0F, 3VT2F, JJV9D, 4X20M26278
Marca: CoreParts
Riferimento: H6Y89AA
Marca: HP
Riferimento: 00HM667, 00HM663, 4X20M26252, 860210-850, 5A10K34710, L43407-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 239704-001, 384019-001, 402018-001, 417220-001, 585818-801, 5873
Marca: CoreParts
Riferimento: 661-06671, GN8R, 925740-004, 661-06671, 2YK0F, M1WCF, 1HE08AA#AB
Marca: CoreParts
Riferimento: 846156
Marca: HP
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle