MBA50101
  • MBA50101
MBA50101 - A000014010
A000014010
CoreParts
Power Adapter for Toshiba 75W 19V 3.95A Plug:5.5*2.5 Including EU Power Cord
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
19 Articoli
Descrizione
  • High Quality
  • Tested and certified
  • Matching Performance
  • Reliable with 12 month Warranty
Specifiche
Design
Housing colourBlack
On/off switchNo
Features
Adjustable output voltageNo
CertificationCE
CompatibilityToshiba
Detachable power connectorsYes
Housing materialPlastic
Input frequency50 - 60 Hz
Input voltage110-230 V
Output power75 W
Output voltage19 V
Power current typeAC-to-DC
Power supply typeIndoor
Product colourBlack
PurposeNotebook
Other features
Batteries includedNo
Overload protectionYes
Short circuit protectionYes
Packaging content
Included power plug typesEU
Packaging data
Cables includedAC
Quantity per pack1 pz
Performance
Connector(s)5.5*2.5
Power
AC adapter output current3.95 A
Automatic output voltage adjustmentYes
Input operation voltage (min)100 V
Technical details
Plug 1 dimensions5.5*2.5 mm
Power75 W
Power consumption (standby)0.21 W
Vendor information
Brand NameCoreParts
Warranty1
Dettagli del prodotto
A000014010
19 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Batterien enthalten
No
Ein / Aus Schalter
No
Eingangsspannung
110-230 V
Stromversorgungstyp
Indoor
Zweck
Notebook
Kompatibilität
Toshiba
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
Black
Ausgangsleistung
75 W
Eingangsbetriebsspannung (min)
100 V
Eingangsfrequenz
50 - 60 Hz
Kabel enthalten
AC
Brand Name
CoreParts
Warranty
1
Zertifizierung
CE
Art des Leistungsstroms
AC-to-DC
Ausgangsspannung
19 V
Einstellbare Ausgangsspannung
Stecker
Gehäusematerial
Plastic
Überspannungschutz
Yes
Gehäusefarbe
Black
Abnehmbare Stromanschlüsse
Yes
Kurzschlussschutz
Enthaltene Netzsteckertypen
EU
Ausgangsstrom des Netzteils
3.95 A
Automatische Anpassung der Ausgangsspannung
Leistung
75 W
Stecker 1 Abmessungen
5.5*2.5 mm
Stromverbrauch (Standby)
0.21 W