| Product colour | Black |
| Compatibility | GU502DU |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 180 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 01FR142, 01FR159, 5A10K78753
Marca: Lenovo
Riferimento: 833544
Marca: Acer
Marca: Zebra
Marca: Asus
Riferimento: 849650-003, 751789-001, 1053302
Marca: HP
check_circle
check_circle