| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: 99111711
Marca: HP
Marca: RAM Mounts
Riferimento: 45N0489, FRU45N0489
Marca: Lenovo
Riferimento: W128281899
Marca: HP
Riferimento: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle