| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 613154-001, MBA50043
Brand: HP
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
Reference: 30-9000311PWRSPLY
Brand: Honeywell
Reference: 846726
Brand: HP
Reference: 0A001-00440600, 0A001-00442800,0A001-00447700
Brand: Asus
Brand: Zebra
Brand: Asus
check_circle
check_circle