| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus LCD Monitor V Series VX24AH/Asus LCD Monitor V Series VX24AH-W/Asus LCD Monitor V Series VX24AQ |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Monitor |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 609940-001,ED495AA, 99111744
Marca: HP
Riferimento: 99105988, 99110979
Marca: HP
Riferimento: FRU5A10W86243
Marca: Lenovo
Riferimento: PSU.CAM550
Marca: AVer
check_circle
check_circle