| Product colour | Black |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus A53E, Asus P53E, Asus K55A, Asus R505CA, Asus U47A, Asus X301A, Asus X401A, Asus X401U, Asus X501A, Asus X55A, Asus X55C, Asus X75A, Asus Q500A, Asus Q400A, Asus X501A, Asus S46CA, Asus S46CM, Asus S56CA, Asus S56CM |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Riferimento: 35-P1063406-030
Marca: Zebra
Marca: Asus
Riferimento: 2200-17671-122
Marca: Poly
Riferimento: 45N0122
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Riferimento: 661-06671, GN8R, 661-06671, 1HE08AA#ABB, 135-72, 860209-850, 4X2
Marca: CoreParts
Riferimento: 00HM624
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle