| Product colour | Green |
| Input current | 3 A |
| Input voltage | -48 V |
| Output current | 8 A |
| Output voltage | 12 V |
| Purpose | Router |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 15 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0DELL-PN0CV
Marca: Dell
Riferimento: MD836ZM_A, 0A001-00350100
Marca: CoreParts
Riferimento: 0A001-00055100, 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G2660060
Marca: Asus
check_circle
check_circle