| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | K50IJ/K50IN |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 740015-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 54Y8966-RFB
Marca: Lenovo
Riferimento: 441-11, 450-AFLE, 40AK0065WW, 1P3K6AA
Marca: CoreParts
Riferimento: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Marca: ASUS
check_circle
check_circle