| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus LCD Monitor V Series VG279QM/Asus LCD Monitor V Series VG279QM-J/Asus LCD Monitor V Series VG279QMY/Asus LCD Monitor V Series VG27AQ-TX/Asus LCD Monitor V Series VG27AQ1A/Asus LCD Monitor V Series VG27AQ1A-J/Asus LCD Monitor V Series VG27AQE/Asus LCD Monitor V Series VG27AQZ |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Monitor |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: CoreParts
Riferimento: 45N0300, 45N0475, FRU45N0475
Marca: Lenovo
Riferimento: 833089-001, AU778AA, AU926AA, AW023AV, BK289AA
Marca: CoreParts
Riferimento: 510052906
Marca: SurgeX
Marca: Asus
Riferimento: 20038515-220516-100DATAMAX-O_NEI
Marca: Honeywell
Riferimento: 15-220285-000, DATAMAX-O_NEIL
Marca: Honeywell
check_circle
check_circle