| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook A Series A9RP |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 45N0499, FRU45N0499
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Marca: Teltonika Networks
Riferimento: 99111908
Marca: HP
Riferimento: 00HM667, 00HM663, 4X20M26252, 860210-850, 5A10K34710, L43407-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 00HM663, FRU00HM661, 00HM661
Marca: Lenovo
Marca: Zebra
check_circle
check_circle