| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| AC port type | C5 |
| Adjustable output voltage | No |
| Certification | CE |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18,5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Connector(s) | 7.4*5.0p |
| AC adapter output current | 3.5 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 7.4*5.0p mm |
| Power | 65 W |
| Power consumption (standby) | 0.21 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0A001-00053600, 0A001-00055100
Marca: Asus
Riferimento: 45N0554, 45N0501, 45N0366, 45N0362
Marca: Lenovo
Riferimento: 18990
Marca: Cambium Networks
Marca: Zebra
Riferimento: W128600807
Marca: Lenovo
Riferimento: 45N0262, 45N0497, FRU45N0497
Marca: Lenovo
Marca: Asus
check_circle
check_circle