| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus LCD Monitor M Series MX299Q |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Monitor |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 441-11, 450-AFLE, 40AK0065WW, 1P3K6AA
Marca: CoreParts
Marca: Asus
Riferimento: S24F350FHU
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle