| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 ventola(e) |
| Product colour | Black/Silver |
| Compatible products | HP Proliant DL380 G7 / DL580 G7 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 90 % |
| Total power | 1200 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 480720-001
Marca: HP
Riferimento: 611481-001 613762-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: UCSC-PSU1-770W-RFB
Marca: Cisco
Riferimento: 381024-001
Marca: HP
Riferimento: 0F750E-S0-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 748896-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle