| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | Black/Silver |
| Compatible products | HP Proliant DL380 G7 / DL580 G7 |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Efficiency | 90 % |
| Total power | 1200 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 613762-001
Brand: HP
Reference: NDR-480-48
Brand: Planet
Reference: W128593221
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 656362-B21-RFB, 643954-101 , 643931-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 656364-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 780968-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Planet
Reference: 1071399
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle