| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Certification | CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE |
| Input current | 2.5 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 8.5 A |
| Output power | 170 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -31 - 60 °C |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
| Cable length | 1.76 m |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 0A001-00060900, 0A001-00064300
Marca: Asus
Riferimento: FRU5A10J75109
Marca: Lenovo
Riferimento: 741427-001, 646293, 99008233
Marca: HP
Riferimento: 45N0483, 45N0252, FRU45N0252
Marca: Lenovo
Riferimento: FRU5A10H03912
Marca: Lenovo
Marca: Asus
check_circle
check_circle