| Housing material | Plastic |
| Product colour | Grey |
| Brand compatibility | Mikrotik |
| Certification | CE, RoHS, EAC |
| Compatibility | hAP axe lite |
| Input current | 0.35 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 2.4 A |
| Output power | 12 W |
| Output voltage | 5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Router |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Sustainability certificates | CE/RoHS |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 15 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 45N0498, 45N0242, FRU45N0242
Marca: Lenovo
Marca: HP
Marca: Asus
Marca: Zebra
Riferimento: 45N0483, 45N0252, FRU45N0252
Marca: Lenovo
Riferimento: 0A001-00041500 , 0A001-00442600, 0A001-00447500
Marca: ASUS
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle