| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Mikrotik |
| Certification | CE, RoHS, EAC |
| Input current | 0.8 A |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 1.2 A |
| Output power | 29 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Sustainability certificates | CE/RoHS |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 15 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 35-P1063406-030
Marca: Zebra
Marca: HP
Riferimento: FRU5A10W86320
Marca: Lenovo
Riferimento: W128275866
Marca: HP
Riferimento: 99113297
Marca: HP
Riferimento: 9910562199110969
Marca: Lenovo
Marca: Asus
Riferimento: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Marca: ASUS
Marca: Teltonika Networks
check_circle
check_circle