| Product colour | Metallic |
| Compatible products | ProLiant DL20 Gen9, ProLiant DL180 Gen9 |
| Power supply unit (PSU) form factor | 1U |
| Purpose | Server |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Total power | 900 W |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 611481-001 613762-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HP
Riferimento: 754377-001, 99102154, 814750
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1071399
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: AMGPSU-I12-P24A-K
Marca: AMG
check_circle
check_circle