| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 120 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 6 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: FRUSA18C15460
Marca: Lenovo
Riferimento: 99105607
Marca: HP
Riferimento: 99104997
Marca: HP
Marca: Asus
Riferimento: 45N0240
Marca: Lenovo
Riferimento: 42T4419
Marca: Lenovo
check_circle
check_circle