GPCK-ME500-RF
  • GPCK-ME500-RF
GPCK-ME500-RF
Grandview
Refiner Projector Lift ME500 w/Motor, Fireproof belt & 25kg max. load (Descent min. 135/max. 500mm) Incl. RF control box
MPN
GPCK-ME500-RF
16 autres produits dans la même catégorie :
Marque: Bachmann
step-intermediate switch 924.062, Foot switch, 1P, 250 V, 660 mm, 660 mm