Description
Input Specifications:- Rated input voltage rating: 100VAC to 240VAC
- Input frequency: 50 Hz to 60 Hz
- Input Plug Type: IEC 60320/C6 with four interchangeable connectors: U.S., EU, UK, and AU.
Output Specifications:- Output Voltage: 5VDC
- Output Current: 6 Amps
- Output Plug: 5.5 x 2.5 x 9.5mm locking-barrel plug
- Max. output power: 30W
Environment:- Operating Temperature: 0°C to 40° C
- Storage Temperature: -10°C to -80° C
Dimensions:- Size: 118 x 54 x 37 mm
- Cord Length: 5ft
Approvals:- Certifications: UL, cUL , CE
Spécifications
Caractéristiques
| Certification | UL, cUL , CE |
| Compatibilité | Digi TransPort WR11 XT |
| Courant de sortie | 6 A |
| Fréquence d'entrée | 50/60 Hz |
| Puissance de sortie | 30 W |
| Tension d'entrée | 100-240 V |
| Tension de sortie | 5 V |
| Tension de sortie réglable | Non |
| Type d'alimentation d'énergie | Intérieure |
| Utilité | Routeur |
Conditions environnementales
| Température d'opération | 0 - 40 °C |
Design
Poids et dimensions
Vendor information
Détails du produit
2026-05-30
Neuf
Fiche technique
- Eingangsspannung
- 100-240 V
- Eingangsfrequenz
- 50/60 Hz
- Zertifizierung
- UL, cUL , CE
- Ausgangsstrom
- 6 A
- Einstellbare Ausgangsspannung
- No
- Kabellänge
- 1.5 m
- Brand Name
- Digi
- Warranty
- 1
- Betriebstemperatur (TT)
- 0 - 40 °C
- Ausgangsleistung
- 30 W
- Ausgangsspannung
- 5 V
- Kompatibilität
- Digi TransPort WR11 XT
- Stromversorgungstyp
- Indoor
- Zweck
- Router
- Produktfarbe
- Black
Références spécifiques
- UPC
- 663072961350
- MPN
- 76000965