| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Certification | UL, cUL , CE |
| Compatibility | Digi TransPort WR11 XT |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 6 A |
| Output power | 30 W |
| Output voltage | 5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Router |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Brand Name | Digi |
| Warranty | 1 |
| Cable length | 1.5 m |
Data sheet
Specific References
Reference: J4839A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 412211-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5P51D77099
Brand: Lenovo
Reference: 499249-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle