| Certification | UL/cUL |
| Product colour | Black |
| Rolls per pack | 24 |
| Quantity per box | 12 pc(s) |
| Brand compatibility | Zebra |
| Compatibility | ZD411/ZD611 |
| Print technology | Direct thermal |
| Brand Name | Zebra |
| Core diameter | 1.2 cm |
| Ribbon length | 74 m |
| Ribbon width | 5.7 cm |
Data sheet
Specific References
Reference: 35-02300GS11007553-165
Brand: Zebra
Reference: 35-03200BK22045
Brand: Zebra
Reference: 400023, 35-05095BK15445
Brand: Zebra
Reference: 02300BK04045, 35-02300BK04045
Brand: Zebra
Reference: 1-970646-63
Brand: Honeywell
Brand: Zebra
Reference: 1-091646-01
Brand: Honeywell
Reference: 800011-002
Brand: Zebra
Reference: 35-02300GS06407
Brand: Zebra
Reference: 03200BK0404535-03200BK04045
Brand: Zebra
Reference: 02100BK0804535-02100BK08045
Brand: Zebra
check_circle
check_circle