Samsung EF-VF741PYEGWW, Cover, Samsung, Galaxy Z Flip6, 6.7", Yellow
| Maximum screen size | 6.7" |
| Case type | Cover |
| Product color | Yellow |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy Z Flip6 |
| Built-in battery | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 2.93" (74.5 mm) |
| Depth | 0.504" (12.8 mm) |
| Height | 6.68" (169.7 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: W128959703
Brand: Samsung
Reference: W128959706
Brand: Samsung
Brand: dbramante1928
Reference: W129024155
Brand: Samsung
Reference: ES67120005
Brand: eSTUFF
Brand: eSTUFF
Reference: ES67150002-BULK
Brand: eSTUFF
Brand: eSTUFF
Reference: W128891076
Brand: Samsung
Brand: dbramante1928
Brand: eSTUFF
Brand: Samsung
Reference: ES671156
Brand: eSTUFF
Samsung EF-VF741PYEGWW, Cover, Samsung, Galaxy Z Flip6, 6.7", Yellow
check_circle
check_circle