Samsung Suit Case, Cover, Samsung, Galaxy S24 Ultra, 6.8", Red, Transparent
| Maximum screen size | 6.8" |
| Case type | Cover |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product color | Red, Transparent |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy S24 Ultra |
| Surface coloration | Image |
| Desktop stand | No |
| Protection features | Scratch resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 3.33" (84.5 mm) |
| Depth | 0.494" (12.5 mm) |
| Height | 6.61" (168 mm) |
| Weight | 1.31 oz (37 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: eSTUFF
Reference: W128812284
Brand: Samsung
Reference: W128959755
Brand: Samsung
Reference: ES671040
Brand: eSTUFF
Reference: W129047452
Brand: Samsung
Brand: Speck
Brand: eSTUFF
Brand: dbramante1928
Brand: eSTUFF
Brand: dbramante1928
Samsung Suit Case, Cover, Samsung, Galaxy S24 Ultra, 6.8", Red, Transparent
check_circle
check_circle