| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Wireless charging | Yes |
| Operating principle | Contact |
| Product color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Package width | 4.02" (102 mm) |
| Package depth | 5.43" (138 mm) |
| Package height | 1.18" (30 mm) |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128896871
Brand: Samsung
Reference: W129188801
Brand: Samsung
Brand: eSTUFF
Yealink Dect Accessory - WHC60, Indoor, Wireless charging, Black
check_circle
check_circle