Microconnect SCSENN3N, White, 118.1" (3 m), Female, Female, China, 1 pc(s)
| Product color | White |
| Cable length | 118.1" (3 m) |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Female |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 10.6" (269 mm) |
| Package depth | 6.34" (161 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 4.23 oz (120 g) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 0.705 oz (20 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Reference: DEL-38G, AK-610203-100-E
Brand: MicroConnect
Reference: J7B60AA, ICUSB232V2
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610201-020-E
Brand: MicroConnect
Reference: USBADB25, STUSBS9, 133-08, J7B60AA
Brand: Microconnect
Reference: AK-610107-020-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610106-020-E
Brand: MicroConnect
Microconnect SCSENN3N, White, 118.1" (3 m), Female, Female, China, 1 pc(s)
check_circle
check_circle