Microconnect SCSEHH2, White, 70.9" (1.8 m), Male, Male, 1 pc(s), 10.6" (269 mm)
| Product color | White |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 10.6" (269 mm) |
| Package depth | 8.23" (209 mm) |
| Package height | 1.3" (33 mm) |
| Package weight | 4.59 oz (130 g) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Data sheet
Specific References
Reference: J7B60AA, ICUSB232V2
Brand: MicroConnect
Reference: DEL-38G, AK-610203-100-E
Brand: MicroConnect
Reference: DEL-37, 1006-MB-BG, AK-610203-020-E, AK-610202-020-E
Brand: MicroConnect
Reference: AK-610107-030-E
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
Reference: DEL-38, AK-610203-030-E
Brand: MicroConnect
Reference: USBADB25, STUSBS9, 133-08, J7B60AA
Brand: Microconnect
Microconnect SCSEHH2, White, 70.9" (1.8 m), Male, Male, 1 pc(s), 10.6" (269 mm)
check_circle
check_circle