| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Display type | LCD |
| Weight | 10 oz (284 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 11.7" (296 mm) |
| Package depth | 8.35" (212 mm) |
| Package height | 1.46" (37 mm) |
| Package weight | 10 oz (284 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: B116XAB02.0, B116XAN03.2, HN116WX1-102, LP116WH6_SP__A1
Brand: CoreParts
Reference: EXACT LP156WF9_SP__F1_, SD10L82810
Brand: CoreParts
Reference: FRU5D11B61734
Brand: Lenovo
Reference: LP125WH2_TP__B1_, 730535-001, 781863-001, Y2HM9, HB125WX1-201, R
Brand: CoreParts
Reference: FRU5D10X08070
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10W73206
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11C14836, 887244
Brand: Lenovo
Lenovo 5D10T79505, Display, Lenovo
check_circle
check_circle